About Ga creatief

This author has not yet filled in any details.
So far Ga creatief has created 4 blog entries.

NIEUWS

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   
NIEUWS2019-03-02T13:26:59+02:00

BESTUUR

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Bestuur

NaamFunctieAdresTelefoonnummerE-mail
Bob VeldmanVice-voorzitterMjr. van Swietenlaan 14, 8382 CG Frederiksoord(06) 107 75 752bob@weldadigoord.nl
Jannes PrikkenSecretarisJ.H. van Woldastraat 3, 8384 DC Wilhelminaoord(06) 127 90 018info@weldadigoord.nl
Minke HeeringaBestuurslidGrensweg 4, 8385 GH Vledderveen(06) 224 48 878minke@weldadigoord.nl
Henk
Smink
BestuurslidJuffrouw Bosstraat 11, 8437 PL Zorgvlied(06) 533 17 252henk@weldadigoord.nl
BESTUUR2018-12-19T12:16:17+02:00

LEDENLIJST

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Ledenlijst

BedrijfAdresWoonplaatsTelefoonnummerE-mail
Vakantie Landgoed AlberthoeveWateren 24Wateren(0521) 387 295info@alberthoeve.nl
Villa De BakkerijMjr van Swietenlaan 19Frederiksoord(0521) 518 939info@villadebakkerij.nl
Botanische tuin Mei ChuNaamen van Eemneslaan 5Wilhelminaoord(0521) 382 893info@meichu.nl
B & B 54 Hoofdweg 54Nijensleek(0521) 380 382vangeel@xs4all.nl
Bosbad Vledder Vledderweg 21 Vledder (0521) 381 430 bosbad@bosbadvledder.nl
Brinkzicht Vledder Brink 14 Diever (0521) 381 403harrie@brinkzicht.com
Bungalowpark Het Bosmeer Elsweg 5 Noordwolde (0561) 433 672info@bosmeer.nl
Theeschenkerij De BuytenplaetsDwarsvaartweg 8Noordwolde(0561) 431 196info@debuytenplaets.nl
Camping Bij het Ven Bij ’t Ven 13Vledderveen(0521) 382 592info@campingbijhetven.nl
Camping De Houtwal Oosterpaasloërweg 2Paasloo(0561) 451 897fam.vuist@ziggo.nl
Camping De Hertenweide De Ruyter de Wildtlaan 5Zorgvlied(0521) 387 202info@campingdehertenweide.nl
Camping De Moesberg Hoofdweg 14Nijensleek(0521) 381 563info@moesberg.nl
Camping De HanestedeElsweg 11Noordwolde(0561) 431 901info@hanestede.nl
Camping RotandorpVallaatweg 4Noordwolde(0561) 431 227info@campingrotandorp.nl
Camping Zonnekamp De Ruyter de Wildtlaan 7Zorgvlied(0521) 387 257info@campingzonnekamp.nl
Charme Logies De Nijenshof Dwarsweg 15 Nijensleek(06) 505 64 447 info@denijenshof.nl
’t Eeser Heideveld Löhnislaan 12 Willemsoord (0521) 588 361info@eeserheideveld.nl
Eetcafé De Steen Steenwijkerweg 155Willemsoord(0521) 588 307achterdebar@cafedesteen.nl
Erbij EventsNoordwolderweg 13Vinkenga(06) 224 61 353info@erbijevents.nl
Erfgoed ExpresDorpsstraat 16Zorgvlied(06) 229 29 618j.h.haveman@planet.nl
Expositie Beeldschoon Löhnislaan 4De Pol(06) 303 32 868info@expositie-beeldschoon.nl
Fietsplus NoordwoldeHoofdstraat Oost 48-50Noordwolde(0561) 432 796info@fietsplusnoordwolde.nl
Foodzoekers van de KolonieMjr van Swietenlaan 1Frederiksoord(06) 303 65 365info@landbouwe.nl
GrenzeloosenZo Boylerstraat 12Doldersum(0521) 387 182info@grenzeloosenzo.nl
B & B Hierboven Kon. Wilhelminalaan 51Wilhelminaoord(0521) 850 646info@hierboven.nl
B & B Hoeve 202 Oostvierdeparten 25Noordwolde(0561) 475 250info@hoeve202.com
Fruithof FrederiksoordMjr van Swietenlaan 1Frederiksoord(0561) 420 557info@fruithof-frederiksoord.nl
Hoeve De WerkhorstWerkhorstlaan 12Vledder(0561) 421 297lpbethlehem@hetnet.nl
Hoeve Morgenster Huenderweg 17Doldersum(0521) 388 073info@demorgenster.eu
Hotel FrederiksoordMjr van Swietenlaan 20Frederiksoord(0521) 381 500info@hotelfrederiksoord.nl
Huis ten Wolde Onderduikersweg 6De Bult(0521) 535 400info@huistenwolde.nl
Huygens Huys Mjr van Swietenlaan 14Frederiksoord(0521) 345 724info@huygenshuys.nl
Ikeair Molenweg 3Frederiksoord(0521) 387 030info@ikeair.nl
B & B Immer met MoedLange Wandenweg 2Vledder(06) 836 94 499anita.dijkhuizen@live.nl
Kaasboerderij BergsmaHoofdweg 86Nijensleek(06) 534 35 507veehandel@bergsma@hetnet.nl
Klimbos Avontuurlijk PaaslooPaasloërweg 14aPaasloo(06) 222 74 885info@klimbos-overijssel.nl
KolonistenhuisjeKon. WilhelminalaanFrederiksoord(06) 505 64 447kolonistenhuisje@mvwfrederiksoord.nl
B & B ’t KragelhuusBoijlerweg 16Boijl(06) 252 34 399petra.kragten@gmail.com
Landal Hunerwold StateSchurerslaan 4Wateren(0521) 387 289maaike.vandermolen@landal.com
Museum De KoloniehofKon. Wilhelminalaan 87Frederiksoord(0521) 382 712info@dekoloniehof.nl
Museums Vledder Brink 1Vledder(0521) 383 352postmaster@museums-vledder.nl
Ons Dorpshuis Linthorst Homanstraat 14Wilhelminaoord(0521) 853 492info@onsdorpshuis.nl
Outdoor Point OosterveldsewegOosterstreek(06) 521 81 245info@outdoorpoint.nl
B & B Paasloërhof Binnenweg 33Paasloo(0561) 474 754info@depaasloerhof.nl
Roomlogies WapseKalteren 10Wapse(0521) 550 112info@roomlogies.nl
Te Hooi en te GrasBoijlerweg 96Boijl(0561) 421 796info@tehooientegras.nl
Restaurant De TippeLesturgeonplein 5aVledder(0521) 381 737info@detippe.nl
Recreatiecentrum De AdelhofVledderweg 19Vledder(0521) 381 440info@adelhof.nl
Theehuis ’t HunebedVan Helomaweg 47Darp(0521) 342 417theehuishunebed@gmail.com
Villa Nova Dorpsstraat 38Zorgvlied(0521) 387 212info@villa-nova.nl
Vlechtmuseum Mandehof 7Noordwolde(0561) 431 885info@vlechtmuseum.nl
WesterkerkjeWestvierdeparten 11Steggerda(06) 571 17 137info@westerkerkje.nl
Woldse Weelde Grensweg 4Vledderveen(06) 224 48 878info@woldseweelde.nl
Zeemuseum MiramarVledderweg 25Vledder(0521) 381 300info@miramar-zeemuseum.nl
Zwembad ’t Tolhekke Oldemarktseweg 233Steenwijkerwold(0521) 588 400info@zwembadtolhekke.nl
Mutaties kunt u doorgeven aan:Tineke Knorren Tineke Knorren(06) 137 63 040tineke@knorren.nu
LEDENLIJST2019-03-25T14:51:48+02:00

DOCUMENTEN

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Documenten en notulen

DOCUMENTEN2019-02-27T14:19:09+02:00
Deze website maakt gebruik van cookies en diensten van derden. Ok