About Ga creatief

This author has not yet filled in any details.
So far Ga creatief has created 4 blog entries.

NIEUWS

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   
NIEUWS 2017-10-17T17:24:56+00:00

BESTUUR

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Bestuur

Naam Functie Adres Telefoonnummer E-mail
Bob Veldman Vice-voorzitter Mjr. van Swietenlaan 14, 8382 CG Frederiksoord (06) 107 75 752 bob@weldadigoord.nl
Jannes Prikken Secretaris J.H. van Woldastraat 3, 8384 DC Wilhelminaoord (06) 127 90 018 info@weldadigoord.nl
Henk Smink Bestuurslid Juffrouw Bosstraat 11, 9437 PL Zorgvlied (06) 533 17 252 henk@weldadigoord.nl
Monique Wientjes Bestuurslid Lesturgeonplein 8, 8381 BX Vledder (0521) 74 70 02 monique@weldadigoord.nl
BESTUUR 2017-09-22T15:40:38+00:00

LEDENLIJST

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Ledenlijst

Bedrijf Adres Woonplaats Telefoonnummer E-mail
B & B De Bakkerij Mjr van Swietenlaan 19 Frederiksoord (0521) 518 939 info@logiesdrenthe.nl
Bamboetuin Mei Chu Naamen van Eemneslaan 5 Wilhelminaoord (0521) 382 893 info@meichu.nl
B & B 54  Hoofdweg 54 Nijensleek (0521) 380 382 vangeel@xs4all.nl
Bosbad Vledder  Vledderweg 21  Vledder (0521) 381 430  bosbad@bosbadvledder.nl
Theeschenkerij De Buytenplaets Dwarsvaartweg 8 Noordwolde (0561) 431 196 info@debuytenplaets.nl
Camping Bij het Ven  Bij ’t Ven 13 Vledderveen (0521) 382 592 info@campingbijhetven.nl
Camping De Bosrand Middenweg 14 Vledder (0521) 381 333 bosrand@hetnet.nl
Camping De Houtwal  Oosterpaasloërweg 2 Paasloo (0561) 451 897 fam.vuist@ziggo.nl
Camping De Hazehof Oostvierdeparten 38 Boijl (0561) 431 426 dehazehof@online.nl
Camping De Hertenweide  De Ruyter de Wildtlaan 5 Zorgvlied (0521) 387 202 info@campingdehertenweide.nl
Camping De Moesberg  Hoofdweg 14 Nijensleek (0521) 381 563 info@moesberg.nl
Camping Zonnekamp  De Ruyter de Wildtlaan 7 Zorgvlied (0521) 387 257 info@campingzonnekamp.nl
Eetcafé De Steen  Steenwijkerweg 155 Willemsoord (0521) 588 307 achterdebar@cafedesteen.nl
Erbij Events Noordwolderweg 13 Vinkenga (06) 224 61 353 info@erbijevents.nl
Erfgoed Expres Dorpsstraat 16 Zorgvlied (06) 229 29 618 j.h.haveman@planet.nl
Expositie Beeldschoon  Löhnislaan 4 De Pol (06) 303 32 868 info@expositie-beeldschoon.nl
GrenzeloosenZo  Boylerstraat 12 Doldersum (0521) 387 182 info@grenzeloosenzo
B & B Hierboven  Kon. Wilhelminalaan 51 Wilhelminaoord (0521) 850 646 info@hierboven.nl
B & B Hoeve 202  Oostvierdeparten 25 Noordwolde (0561) 475 250 info@hoeve202.com
Hoeve De Werkhorst Werkhorstlaan 12 Vledder (0561) 421 297 lpbethlehem@hetnet.nl
Hoeve Morgenster  Huenderweg 17 Doldersum (0521) 388 073 info@demorgenster.eu
Hotel Frederiksoord Mjr van Swietenlaan 20 Frederiksoord (0521) 381 500 info@hotelfrederiksoord.nl
Huis ten Wolde  Onderduikersweg 6 De Bult (0521) 535 400 info@huistenwolde.nl
Huygens Huys  Mjr van Swietenlaan 14 Frederiksoord (0521) 345 724 info@huygenshuys.nl
Ikeair  Molenweg 3 Frederiksoord (0521) 387 030 info@ikeair.nl
Kaasboerderij Bergsma Hoofdweg 86 Nijensleek (06) 534 35 507 veehandel@bergsma@hetnet.nl
Klimbos Avontuurlijk Paasloo Paasloërweg 14a Paasloo (06) 222 74 885 info@klimbos-overijssel.nl
Kolonistenhuisje Kon. Wilhelminalaan Frederiksoord (06) 505 64 447 kolonistenhuisje@mvwfrederiksoord.nl
Museum De Koloniehof Kon. Wilhelminalaan 87 Frederiksoord (0521) 382 712 info@dekoloniehof.nl
Museums Vledder  Brink 1 Vledder (0521) 383 352 postmaster@museums-vledder.nl
Ons Dorpshuis  Linthorst Homanstraat 14 Wilhelminaoord (0521) 853 492 info@onsdorpshuis.nl
B & B Het Oranjetipje  De Pol 17 De Pol (0521) 589 470 info@hetoranjetipje.nl
Outdoor Point  Oosterveldseweg Oosterstreek (06) 521 81 245 info@outdoorpoint.nl
B & B Paasloërhof  Binnenweg 33 Paasloo (0561) 474 754 info@depaasloerhof.nl
Roomlogies | B&B  Kalteren 10 Wapse (0521) 550 112 info@roomlogies.nl
Theehuis ’t Hunebed Van Helomaweg 47 Darp (0521) 342 417 theehuishunebed@gmail.com
Villa Nova  Dorpsstraat 38 Zorgvlied (0521) 387 212 info@villa-nova.nl
Vlechtmuseum  Mandehof 7 Noordwolde (0561) 431 885 info@vlechtmuseum.nl
Westerkerkje Westvierdeparten 11 Steggerda (06) 571 17 137 info@westerkerkje.nl
Woldse Weelde  Grensweg 4 Vledderveen (06) 224 48 878 info@woldseweelde.nl
Zeemuseum Miramar Vledderweg 25 Vledder (0521) 381 300 info@miramar-zeemuseum.nl
Zwembad ’t Tolhekke  Oldemarktseweg 233 Steenwijkerwold (0521) 588 400 info@zwembadtolhekke.nl
Mutaties kunt u doorgeven aan: Ga creatief met Tineke Tineke Knorren (06) 137 63 040 tineke@gacreatief.nu
LEDENLIJST 2017-10-17T17:39:09+00:00

DOCUMENTEN

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Documenten en notulen

DOCUMENTEN 2017-09-25T17:54:01+00:00